Burtininko_mokiniai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Burtininko_mokiniai

Žaidimas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Registracija

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 89
Registration date : 2007-07-21

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Registracija   Registracija Icon_minitimeŠt. 07 21, 2007 11:18 am

Sveiki, manau mane visi pažįstate, todėl neprisistatinėsiu. O kiti, užsiregistravę žaidimui, maloniai kviečiami prisistatyti clown
Susipažinkime Wink
Atgal į viršų Go down
https://mokiniai.forumlt.com
dinotopija

dinotopija


Pranešimų skaičius : 17
Location : KLP
Registration date : 2007-07-22

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimeSk. 07 22, 2007 11:23 am

la,
Esu valgio iš principo negaminanti "vadė" Suspect , kuri per daug laiko praleidžia skaitydama knygas/internete/darbe (cit. savo vaikiną). Razz
Atgal į viršų Go down
jakudzas

jakudzas


Pranešimų skaičius : 29
Registration date : 2007-07-22

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimeSk. 07 22, 2007 4:08 pm

Sveiki.
Esu naivus, nes tikiuosi, kad mane irgi žinos kaip ir admin'ą Wink Dar laikyčiau save mėgstančiu žaisti. Dar esu pakankamai ypatingas, nes be konkrečių nuorodų ir klausimų, net nežinau, ką ir bepliaukšti apie save.. Smile
Atgal į viršų Go down
sniegena

sniegena


Pranešimų skaičius : 29
Age : 42
Registration date : 2007-07-23

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimePir. 07 23, 2007 12:14 pm

sveiki, dziaugiuosi galedama isitraukti i zaidima, kurio su nekantrumu laukiau cheers
esu pamisusi romantike megstanti pasinerti i iliuziju ir fantastikos pasauli,
bukite budrus mano zaidimo priesai i Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 89
Registration date : 2007-07-21

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimePir. 07 23, 2007 12:41 pm

Saunu, kad registruojates Wink kol kas atrodo visus tris atpazinau Laughing
Atgal į viršų Go down
https://mokiniai.forumlt.com
Cantadora

Cantadora


Pranešimų skaičius : 39
Registration date : 2007-07-24

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimeTr. 07 25, 2007 1:32 am

hey,
ale jau grupes kultura kad paslaptinga besiformuojanti... Rolling Eyes tai ka, busiu gera ir nemaishtausiu rabbit
ir jau dabar supraskit, kas cia jau esu Razz , veliau dar nusipaveiksluosiu, galesit isitikinti, kad jusu magishkosios nuojautos neklydo..
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 89
Registration date : 2007-07-21

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimeTr. 07 25, 2007 2:38 am

Cantadora rašo:
hey,
ale jau grupes kultura kad paslaptinga besiformuojanti... Rolling Eyes tai ka, busiu gera ir nemaishtausiu rabbit
ir jau dabar supraskit, kas cia jau esu Razz , veliau dar nusipaveiksluosiu, galesit isitikinti, kad jusu magishkosios nuojautos neklydo..
Galiu tik speti... Bet is tikro nezinau - 2 galimi variantai...
Atgal į viršų Go down
https://mokiniai.forumlt.com
Cantadora

Cantadora


Pranešimų skaičius : 39
Registration date : 2007-07-24

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimeTr. 07 25, 2007 3:46 am

Na shtai - nubegau i Sims world'a ir nupaveikslavo mane Cool
Atgal į viršų Go down
sniegena

sniegena


Pranešimų skaičius : 29
Age : 42
Registration date : 2007-07-23

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimeKv. 07 26, 2007 3:01 am

Cantadora ar vardas ir nuotrauka turetu mus suklaidinti? turiu kelias tavo personazo vizijas -
1) - santo clauso zmona Dora
2) sventa ir dora zyne
bet manau tai tik pirmas ispudis ir zaidimo metu atsiskleis dar e viena tavo personazo puse. su nekantrumu laukiu kada ja pamatysiu

iki malonaus - susitikimo sioje erdveje
Atgal į viršų Go down
Cantadora

Cantadora


Pranešimų skaičius : 39
Registration date : 2007-07-24

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimeKv. 07 26, 2007 9:41 am

cha.. ar atrodau klaidinanciai? Rolling Eyes na, tokios misles (minties) neturejau.. ir prashyciau nesityciot ish vardo mano rendeer Shocked
maniau, kad sniegena yra Audra... bet bishki abejoju.. gal kas ishsklaidysit abejones? Wink
ir manau, kad neturetume but zaidimo prieshai.. No ar gi..?? Shocked
Atgal į viršų Go down
dinotopija

dinotopija


Pranešimų skaičius : 17
Location : KLP
Registration date : 2007-07-22

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimeKv. 07 26, 2007 10:39 am

aš irgi galvaujau, kad sniegena yra Audra Surprised jei ne ji, tai aš neturiu žalio supratimo.... scratch ir pritariu idėjai, kad nebūtume priešai, manau prireiks unreal bendradarbiavimo, kad įveiktume admino sugalvotą scenarijų.....bo vėl užstrigsim confused
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 89
Registration date : 2007-07-21

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimeKv. 07 26, 2007 1:07 pm

Na na, prisipazinkite, smalsu ir man. Nors as, man rodos, emeilus galiu paziureti Twisted Evil
As jei ka - Juozas afro
Atgal į viršų Go down
https://mokiniai.forumlt.com
Cantadora

Cantadora


Pranešimų skaičius : 39
Registration date : 2007-07-24

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimePen. 07 27, 2007 4:18 am

o, Juozai afro , paziurek paziurek. ir duok mums zinot.. rabbit pig cat elephant Wink
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 89
Registration date : 2007-07-21

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimePen. 07 27, 2007 7:54 am

o jus geriau paspeliokit
Atgal į viršų Go down
https://mokiniai.forumlt.com
sniegena

sniegena


Pranešimų skaičius : 29
Age : 42
Registration date : 2007-07-23

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimePen. 07 27, 2007 1:57 pm

sveiki, na tyciotis is nieko nenorejau, jei kas isizeidete atsiprasau. taciau maniau kad vardai kuriami ne siaip sau. jie kazka savyje slepia, o kol dar nera musu personazo aprasu apie veikejus galima spresti tik is vardo, o save pristatysiu laikui atejus, tikiuosi nustebinsiu. Wink
Atgal į viršų Go down
Cantadora

Cantadora


Pranešimų skaičius : 39
Registration date : 2007-07-24

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitimePir. 07 30, 2007 2:08 am

klausimas, ne kas per personazas per Smile , o kas uz jo...
speliot nemegstu, krentu ish zaidimo... silent
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Registracija   Registracija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Registracija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Burtininko_mokiniai :: Žaidėjai :: Registracija ir prisistatymai-
Pereiti į: